Arnis, the Empowered Warrior

  • 2,60TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Arnis, the Empowered Warrior kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Arnis, the Empowered Warrior kartının türkçe açıklaması
Arnis, the Empowered Warrior kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Arnis, the Empowered Warrior kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Arnis, the Empowered Warrior kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Arnis, the Empowered Warrior kartı ile ilgili kurallar
Arnis, the Empowered Warrior kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

When this card you control is destroyed by battle with an opponent's attacking monster and sent to your Graveyard: You can Special Summon 1 Spellcaster-Type monster with 1500 or less ATK from your Deck in Attack Position.