Ancient Gear Golem

  • 3,50TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Ancient Gear Golem kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Ancient Gear Golem kartının türkçe açıklaması
Ancient Gear Golem kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Ancient Gear Golem kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Ancient Gear Golem kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Ancient Gear Golem kartı ile ilgili kurallar
Ancient Gear Golem kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

This card cannot be Special Summoned. If this card attacks a Defense Position monster, inflict Piercing Battle Damage to your opponent. If this card attacks, your opponent cannot activate any Spell or Trap Cards until the end of the Damage Step.