Ambulance Rescueroid

  • 3,30TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Ambulance Rescueroid kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Ambulance Rescueroid kartının türkçe açıklaması
Ambulance Rescueroid kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Ambulance Rescueroid kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Ambulance Rescueroid kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Ambulance Rescueroid kartı ile ilgili kurallar
Ambulance Rescueroid kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

"Rescueroid" + "Ambulanceroid" This monster cannot be Special Summoned except by Fusion Summon. Once per turn, when a monster on your side of the field is destroyed by battle and sent to the Graveyard, you can Special Summon that monster in Defense Position.