Galaxy Expedition

  • 52,90TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Galaxy Expedition kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Galaxy Expedition kartının türkçe açıklaması
Galaxy Expedition kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Galaxy Expedition kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Galaxy Expedition kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Galaxy Expedition kartı ile ilgili kurallar
Galaxy Expedition kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

If you control a Level 5 or higher "Photon" or "Galaxy" monster: Special Summon 1 Level 5 or higher "Photon" or "Galaxy" monster from your Deck in face-up Defense Position. You can only activate 1 "Galaxy Expedition" per turn.