Destiny HERO - Dogma

  • 5,10TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Destiny HERO - Dogma kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Destiny HERO - Dogma kartının türkçe açıklaması
Destiny HERO - Dogma kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Destiny HERO - Dogma kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Destiny HERO - Dogma kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Destiny HERO - Dogma kartı ile ilgili kurallar
Destiny HERO - Dogma kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

This card cannot be Normal Summoned or Set. This card cannot be Special Summoned except by Tributing 3 monsters, including at least 1 "Destiny Hero" monster. If this card is Special Summoned, halve your opponent's Life Points during your opponent's next Standby Phase.