Gladiator Beast Secutor

  • 3,20TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Gladiator Beast Secutor kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Gladiator Beast Secutor kartının türkçe açıklaması
Gladiator Beast Secutor kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Gladiator Beast Secutor kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Gladiator Beast Secutor kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Gladiator Beast Secutor kartı ile ilgili kurallar
Gladiator Beast Secutor kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

If this card was Special Summoned by the effect of a "Gladiator Beast" monster, at the end of any Battle Phase, if this card attacked or was attacked, Special Summon 2 "Gladiator Beast" monsters from your Deck, except "Gladiator Beast Secutor".