Renge, Gatekeeper of Dark World

  • 4,95TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Renge, Gatekeeper of Dark World kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Renge, Gatekeeper of Dark World kartının türkçe açıklaması
Renge, Gatekeeper of Dark World kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Renge, Gatekeeper of Dark World kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Renge, Gatekeeper of Dark World kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Renge, Gatekeeper of Dark World kartı ile ilgili kurallar
Renge, Gatekeeper of Dark World kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

His renowned athletic physique has made him famous with the populace of Dark World. They call him "Iron Wall Renge" because no one can break through his incredible defenses.