Neo-Spacian Glow Moss

  • 4,00TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Neo-Spacian Glow Moss kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Neo-Spacian Glow Moss kartının türkçe açıklaması
Neo-Spacian Glow Moss kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Neo-Spacian Glow Moss kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Neo-Spacian Glow Moss kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Neo-Spacian Glow Moss kartı ile ilgili kurallar
Neo-Spacian Glow Moss kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

When this card attacks or is attacked, your opponent draws 1 card. Reveal that card, and based on its type apply the proper effect: Monster: End the Battle Phase. Spell: You can change this attack to a direct attack instead.