Number 17: Leviathan Dragon

  • 9,30TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Number 17: Leviathan Dragon kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Number 17: Leviathan Dragon kartının türkçe açıklaması
Number 17: Leviathan Dragon kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Number 17: Leviathan Dragon kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Number 17: Leviathan Dragon kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Number 17: Leviathan Dragon kartı ile ilgili kurallar
Number 17: Leviathan Dragon kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

2 Level 3 monsters

Once per turn: You can detach 1 Xyz Material from this card; this card gains 500 ATK. If this card has no Xyz Material, it cannot attack your opponent directly.