The Six Samurai - Zanji

  • 3,60TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
The Six Samurai - Zanji kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
The Six Samurai - Zanji kartının türkçe açıklaması
The Six Samurai - Zanji kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
The Six Samurai - Zanji kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse The Six Samurai - Zanji kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
The Six Samurai - Zanji kartı ile ilgili kurallar
The Six Samurai - Zanji kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

While you control another "Six Samurai" monster with a different name, destroy any monster this card attacked at the end of the Damage Step. If this card would be destroyed you can destroy another "Six Samurai" monster you control instead.