Phantom Beast Thunder-Pegasus

  • 2,20TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Phantom Beast Thunder-Pegasus kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Phantom Beast Thunder-Pegasus kartının türkçe açıklaması
Phantom Beast Thunder-Pegasus kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Phantom Beast Thunder-Pegasus kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Phantom Beast Thunder-Pegasus kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Phantom Beast Thunder-Pegasus kartı ile ilgili kurallar
Phantom Beast Thunder-Pegasus kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

When your opponent's monster declares an attack, you can remove from play this card from your Graveyard to make the Battle Damage taken by 1 "Gazelle the King of Mythical Beasts" or "Phantom Beast" monster 0. When this happens, that monster is not destroyed by battle.