Muzurhythm the String Djinn

  • 3,60TL+ KDV
Adet:

Sitemizde aynı kartın farklı fiyata sahip versiyonlarını görüyorsunuz. Bazılarınız bunun sebebini soruyor. Konami aynı kartı farklı setlerde basıyor. Kartların rarity yani nadirliğine göre ya da basılma sayısına göre fiyatı yüksek ya da düşük olabiliyor. Eğer bu kartın farklı versiyonlarını görmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.
Muzurhythm the String Djinn kartının diğer versiyonları
Kartların hepsi orjinal ingilizce kartlar. Eğer kartların türkçesini merak ediyorsanız aşağıdaki yugioh.kartgezegeni.com sitemizi ziyaret edebilir ya da aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. İngilizcesine güvenen ve katkı sağlamak isteyenler olursa kart arşivindeki eksik kartları tamamlamamıza yardımcı olabilirler.
Muzurhythm the String Djinn kartının türkçe açıklaması
Muzurhythm the String Djinn kartının diğer versiyonlarında farklı görselleri varsa ve diğer versiyonlarının nadirliğini merak ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Muzurhythm the String Djinn kartının diğer versiyon resimleri ve kart nadirliği
Eğer ingilizceniz iyiyse Muzurhythm the String Djinn kartı ile ilgili bazı ek bilgilere ve kurallara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Muzurhythm the String Djinn kartı ile ilgili kurallar
Muzurhythm the String Djinn kartı ile ilgili ek bilgiler
Son olarak yasaklı ve limitli kartların güncel listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
YASAKLI VE LİMİTLİ KARTLAR

Pay 500 Life Points to activate this card. Special Summon 1 Archfiend Monster Card from your Graveyard. This monster cannot be Tributed under any conditions and is destroyed during the End Phase of this turn.